Терморегулятор (Регулятор температури) ТК-3 призначений для контролю і підтримки температури (діапазону температур) в житлових і виробничих приміщеннях шляхом включення і відключення нагрівального або охолоджувального обладнання. Терморегулятор відстежує температуру по одному каналу (датчику) з відображенням її поточного значення на цифровому світлодіодному індикаторі.
Датчик температури (поставляється в комплекті, довжина проводу 1,5 метра) встановлюють там, де необхідно підтримувати температурний режим. У разі необхідності кабель датчика можна наростити до 100 метрів провідником типу “вита пара”.
Компактний корпус на 2 модуля, потужність 6А
Для підтримки необхідної температури користувач встановлює:
- значення підтримуваної температури
- допустиме відхилення від заданої температури (гістерезис)
- режим роботи (нагрівання або охолодження)
-
Точність і комфорт.
Цифрові настройки всіх параметрів, дозволяють точно задати температуру і створюють індивідуальний комфорт. Налаштування будуть збережені, навіть в разі відключення електроенергії.
Компактність.
Завдяки компактним розмірам, не потрібне додаткове місце для установки.
Ми подбали, про те, щоб пристрій мінімальних розмірів, міг забезпечити Вам максимальний комфорт.
Надійність.
Гарантія 5 років від виробника.
Ми намагаємося відповідати всім Вашим вимогам, тому наша система гарантійного і післягарантійного обслуговування максимально проста і зрозуміла.
Безпека.
Негорючий, зносостійкий і ударостійкий корпус найкращим чином забезпечує надійний захист пристрою і безпеку його експлуатації
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DigiTOP |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Дисплей | Да |
| Цвет | Белый |
| Максимальная сила тока | 10 А |
| Максимальная температура регулирования | 125 град. |
| Минимальная температура регулирования | -55 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип монтажа терморегулятора | Накладной |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 90 мм |
| Длина | 64 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Основні | |
| Довжина датчика | 1,5 метра |
| Тип датчика | DS18B20 |
| Пользовательские характеристики | |
| Температурный гистерезис | 0,1….39,9 ℃ |
- Цена: 1 200 ₴





