
Розетка USB 2.0 port 5V DC max 2.1A біла Asfora Schneider Electric EPH2700221
- В наличии
- Код: EPH2700221
1 699 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Якість і дизайн серії Asfora виправдовують Ваші очікування від Shneider Electric. Вся продукція відповідає сучасним стандартам і зроблена з надійних матеріалів, щоб витримувати роками щоденне використання.
Розетка USB 2.0 port 5V DC max 2.1A біла Asfora Schneider Electric EPH2700221 - розетка SB 2.0 port 5V DC для зарядки двох планшетів одночасно:
- Мобільний / планшетний Android;
- Мобільний / планшетний Mac iOS;
- Мобільний / планшетний Windows.
Ми надаємо знижку на всю продукцію Schneider Electric при замовленні
від 1000 грн - 5%
від 3000 гр-10%
від 5000 гр-15%
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Турция |
| Высота | 71 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Основна | |
| Вхідна потужність | 12 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество разъемов | 2 |
| Материал корпуса | Поликарбонат |
| Напряжение | 250 В |
| Номинальная выходная мощность | 10,5 Вт |
| Номинальный ток | 2.1 А |
| Способ установки | Встроенный |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
- Цена: 1 699 ₴


