
Клема швидкого монтажу самозажимна WAGO 221-412 ( 2 x 4 мм² )
- Готово до відправки
- Код: 221-412
20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Клема швидкого монтажу WAGO застосовуються для приєднання та відгалуження мідних одножильних і багатожильних провідників в електричних мережах. Підключення без використання інструменту. Можливість вимірювання електричних параметрів мережі без розбору і порушення ізоляції з'єднання. Можливість поєднання мідних провідників різного типу та січення в одній клемі: багатожильні- 0,14 – 4 мм²; одножильні- 0,2 – 4 мм².
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WAGO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 18.6 мм |
| Колір елемента кріплення | Помаранчевий |
| Колір ізоляції | Прозорий |
| Конструкція | Пряма |
| Кількість отворів для кріплення | 2 |
| Наявність ізоляції | Так |
| Одноразове з'єднання | Ні |
| Перетин проводів, що підключаються | 4 кв.мм |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | Мама |
| Ширина | 13.1 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 105 град. |
| Максимальний струм | 32 А |
| Максимальное напряжение | 450 В |
| Основна | |
| необхідна довжина зачистки ізоляції: | 11 мм |
- Ціна: 20 ₴

