
Клема швидкого монтажу WAGO 222-412 ( 2 x 2.5/4 мм² )
- Готово к отправке
- Код: 222-412
21 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Клема швидкого монтажу WAGO застосовуються для приєднання та відгалуження мідних одножильних і багатожильних провідників в електричних мережах. Підключення без використання інструменту. Можливість вимірювання електричних параметрів мережі без розбору і порушення ізоляції з'єднання. Можливість поєднання мідних провідників різного типу та січення в одній клемі: багатожильні- 0,08 – 4 мм²; одножильні- 0,08 – 2,5 мм².
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WAGO |
| Страна производитель | Германия |
| Длина | 20.5 мм |
| Цвет элемента крепежа | Оранжевый |
| Цвет изоляции | Серый |
| Конструкция | Прямая |
| Количество отверстий для крепления | 2 |
| Наличие изоляции | Да |
| Одноразовое соединение | Нет |
| Сечение подключаемых проводов | 4 кв.мм |
| Состояние | Новое |
| Тип разъема | Мама |
| Ширина | 12.4 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Максимальная рабочая температура | 105 град. |
| Максимальный ток | 32 А |
| Максимальное напряжение | 380 В |
| Основна | |
| необхідна довжина зачистки ізоляції: | 10мм |
- Цена: 21 ₴

