
Клема швидкого монтажу WAGO 2273-204 ( 4 x 2.5 мм² )
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 2273-204
14 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Клема швидкого монтажу WAGO застосовуються для приєднання та відгалуження мідних одножильних і багатожильних провідників в електричних мережах. Підключення без використання інструменту. Можливість вимірювання електричних параметрів мережі без розбору і порушення ізоляції з'єднання. Можливість поєднання одножильних провідників різного січення в одній клемі від 0,5 до 2,5 мм. Клеми без пасти для мідних, з пастою Alu-Plus для мідних та алюмінієвих провідників.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WAGO |
| Страна производитель | Германия |
| Длина | 16.7 мм |
| Цвет элемента крепежа | Красный |
| Цвет изоляции | Прозрачный |
| Конструкция | Прямая |
| Количество отверстий для крепления | 4 |
| Наличие изоляции | Да |
| Сечение подключаемых проводов | 2.5 кв.мм |
| Состояние | Новое |
| Тип разъема | Мама |
| Ширина | 18 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Максимальный ток | 24 А |
| Максимальное напряжение | 450 В |
| Основна | |
| необхідна довжина зачистки ізоляції: | 11мм |
- Цена: 14 ₴

