
Датчик руху LEMANSO LM629 180° білий
- Готово до відправки
- Код: 693002/LM629
242 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Датчик руху
Регулювання освітленості, регулювання часу затримки
Гарантійний термін 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Регулювання освітленості, регулювання часу затримки
Гарантійний термін 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність виявлення руху: | 12 м |
| Живлення | Мережа 220В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP44 |
| Кут огляду | 180 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Мінімальна робоча температура | -20 °С |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Способи установки | Настінний, Вертикальний |
| Основна | |
| Освітленість, вмикання і вимикання | 3-2000 Lux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Висота встановлення | 1.8-2.5m |
| Навантаження | 300W |
- Ціна: 242 ₴



