
Автоматичний вимикач диференційного струму АВДС 1P+N 6А C 6kA 30мА тип AC Schneider Electric Resi9 R9D25606
- В наявності 1 од.
- Код: R9D25606
2 183 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Серія модульних пристроїв Schneider Electric Resi9 відноситься до середнього цінового сегменту. Виробляється на заводах у Болгарії, Іспанії, Італії. Обладнання призначене для використання в електричних мережах житлових будинків, офісів, готелів, котеджів, лікарень, шкіл і т. Д. Диференційні автомати призначені для захисту людей від ураження електричним струмом при прямих або непрямих контактах з струмопровідними частинами, а також захисту від загоряння.
Вимикачі диференціального струму мають наступні функції захисту від струмів витоку на землю та захисту електричних кіл.
Захист від струмів витоку на землю:
- Захист від ураження електричним струмом у разі прямого контакту
Захист електричних кіл:
- Захист електричного кола від струмів короткого замикання;
- Захист електричного кола від струмів перевантаження;
- Захист від розриву електричного кола.
Тип АС використовується для типових навантажень, наприклад для:
електричних розеток загального призначення, ламп розжарення або світлодіодних ламп, побутової електроніки класу II (фенів,телевізорів, тощо), електричних обігрівачів, водонагрівачів
Ми надаємо знижку на всю продукцію Schneider Electric при замовленні
від 1000 грн - 5%
від 3000 гр-10%
від 5000 гр-15%
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Іспанія |
| Комутаційна зносостійкість | 10000 циклів |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Механічна зносостійкість | 10000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип ПЗВ | Реле |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Опис полюсів | 1P + N |
| Технологія розчеплювача | Термомагнітний |
| Тип мережі | Змінний струм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 82 мм |
| Довжина | 70.5 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Нейтраль | Так |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 6000 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальний відключаючий диференціальний струм | 30 мА |
| Номінальний струм | 6 А |
| Тип спрацьовування ПЗВ | Електромеханічний |
| Умови використання | АС |
| Часострумові характеристики | C |
| Частота струму | 50 Гц |
- Ціна: 2 183 ₴
- Спосіб упаковки: 6 шт в упаковці



