
Коробка для зовнішнього монтажу НАБІРНА кремова Asfora Schneider Electric
- В наличии
- Код: EPH6100223
130 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Якість і дизайн серії Asfora виправдовують Ваші очікування від Shneider Electric. Вся продукція відповідає сучасним стандартам і зроблена з надійних матеріалів, щоб витримувати роками щоденне використання.
Коробка для зовнішнього монтажу НАБІРНА біла Asfora Schneider Electric EPH6100221 - установча коробка призначена для зовнішнього монтажу декількох механізмів Asfora в одну групу. В дану монтажну коробку може бути встановлений тільки 1 механізм, з одинарною рамкою. При необхідності установки декількох механізмів в групу, монтажний пристрій доповнюють необхідною кількістю додаткових таких коробок. Коробки одна з одною легко і надійно з'єднуються, за допомогою пазів.
Ми надаємо знижку на всю продукцію Schneider Electric при замовленні
від 1000 грн - 5%
від 3000 гр-10%
від 5000 гр-15%
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Турция |
| Материал корпуса | Пластик |
| Способ установки | Встроенный |
| Степень защиты IP | 20 |
| Форма | Прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 78 мм |
| Толщина | 40 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Кремовый |
- Цена: 130 ₴
- Способ упаковки: 10 шт в упаковці



