
Лампа вінтажна світлодіодна "RUSTIC HEART-6" 6W Filament led 2200К E27 Horoz Electric
- Нет в наличии
- Код: 001 032 0006
200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лампа вінтажна світлодіодна "RUSTIC HEART-6" 6W Filament led 2200К E27 Horoz Electric -це лампа які виготовляються за новітньою технологією світлодіодних ниток (LED Filament). Вона являє собою тонку довгу основу, на якій встановлені світлодіодні кристали дуже маленького розміру, покриті шаром люмінофора. Завдяки такій технології і конструкції ламп, вони за зовнішнім виглядом і характеристиками світіння максимально близькі до ламп розжарювання. Адже саме лампи розжарювання створюють неповторну гру світла на гранях кристалів класичних люстр.
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії.
ВСІ лампочки перед відправкою перевіряються на справність !!! Гарантійний термін 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Horoz Electric |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 60 Вт |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Максимальная цветовая температура | 2200 К |
| Материал рассеивателя | Стекло |
| Напряжение | 230 В |
| Мощность | 6 Вт |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | Резьба |
| Форма лампочки | Сферическая |
| Цоколь | E27 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 164 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет колбы лампочки | Матовый |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 540 лм |
- Цена: 200 ₴

