
Портативний світлодіодний ліхтарик TITANUM TLF-T01 120Lm 6500K
- Нет в наличии
- Код: 27316/TLF-T01
201 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
Портативний світлодіодний ліхтарик TITANUM TLF-Т01 призначений для індивідуального використання в темний час доби або в приміщеннях без освітлення.
- Колірна температура світла:6500K (денне світло)
- Дальність:72 м
- Світловий потік:120 Lm
- IP:X2
- Тип світлодіода:XP + COB
- Спосіб заряду:micro USB
- Час заряду:1г
- Тип акумулятора:Li-ion 14500 400mAh вбудований
- Захист від падіння:1 м
- Матеріал лінзи:Загартоване скло
- Матеріал корпусу:Алюмінієвий сплав
- Поверхня рефлектора:Гладка
- Комплектація:Кліпса, зарядний кабель, документація
- Кількість у коробі:40шт
- Гарантійний термін:1 рік
- Вага:49г
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titanum |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 49 г |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дальность светового луча | 71 м |
| Цвет | Черный |
| Количество светодиодов | 1 шт |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Световой поток | 120 лм |
| Состояние | Новое |
| Тип диода | LED |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип заряда | USB |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип фонаря | Ручной |
| Время работы | 1 час |
| Основні | |
| Клас захисту, IP | 44 (захист від бризок) |
| Колірна температура світла | 6500K (денне світло) |
| Розміри: | 90*24*20мм |
| Час заряду | 1г |
| Пользовательские характеристики | |
| Режим работы | Висока яскравість, мерехтливе світло, бокове світло |
| Тип аккумулятора | Li-ion 14500 400mAh вбудований |
- Цена: 201 ₴









