
LED світильник висотний ХайБей VIDEX 100W 5000K 12000Lm 220V чорний
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 27382 / VL-HBe03-1005B
1 617 ₴
Показать оптовые цены- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED світильник висотний High Bay VIDEX 100W 5000K - це високопотужний світильник промислового типу. Світильник VIDEX служить для заміни звичайного освітлення в різних складських та виробничих приміщень, а також для використання в промислових системах освітлення, де безперервне освітлення потрібно 24 години на добу 7 днів на тиждень. Виріб оснащений легким і міцним корпусом з алюмінієвого сплаву. Він не перегрівається, а його лампа здатна виробляти рівне яскраве світло без мерехтіння протягом тривалого періоду часу. Його розміри становлять усього 263x86мм.
Світильник High Bay володіє високим захистом від ударів IK07 і високим ступенем захисту від пилу та вологи IP65, такі технічні параметри забезпечують безпечне використання приладу в приміщеннях з підвищеною вологістю або під відкритим небом.
Світильник має збільшену світловіддачу - 120Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку у світильника VIDEX High Bay становить 12000Лм. Освітлювальний прилад обладнаний світлодіодами, які дають направлене світло, що є хорошою альтернативою світильникам з застарілими лампами розжарювання великої потужності.
Дозволяє економити до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання та вимикання (20 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 3 роки. Не містить шкідливих речовин. Світильник монтується за допомогою підвісів у вигляді ланцюга, який легко регулюється по довжині та кріпиться на розтяжках чи нерухомих опорах.
Для підключення напряму до мережі з напругою 220В, світильник обладнаний драйвером, який забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 180-265В.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1200 г |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет свечения | Белый |
| Цветовая температура | 5000K |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Напряжение | 250 В |
| Мощность | 100 Вт |
| Световой поток | 12000 лм |
| Светоотдача | 120 лм/Вт |
| Способ монтажа | Подвесной |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 65 |
| Срок службы | 5 лет |
| Тип питания | Сеть |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип освещения | Светильник |
| Тип освещения по мобильности | Стационарное |
| Класс энергопотребления | А++++ |
| Максимальная сила тока | 500mA |
| Напряжение сети | AC 180-265 V |
| Дополнительные характеристики | |
| Индекс цветопередачи, не менее | 80 |
| Коэффициент мощности | 0.95 |
| Угол излучения света | 90 град. |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Минимальная рабочая температура | -30 град. |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 8.6 мм |
| Диаметр | 26 мм |
| Цвет | Черный |
- Цена: 1 617 ₴








