
Диференційне реле VIDEX RESIST АС 4п 30мА 10кА 63А
- В наличии
1 329 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Автоматичний вимикач призначений для захисту від надструмів електроустановок в будівлях і аналогічних установок. Контактний комутаційний апарат, здатний вмикати, проводити й вимикати струм за нормальних умов кола, а також вмикати, проводити протягом певного часу й (автоматично) вимикати струм у зазначених ненормальних умовах, таких як коротке замикання. Розрахований на використання не навчених спеціально людьми і не вимагає технічного обслуговування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Пользовательские характеристики | |
| IP | 20 |
| Артикул | VF-RS10-DR4AC63 |
| Вес | 336г |
| Вольтаж | 400V |
| Відключаюча здатність за КЗ | 10кА |
| Диф. струм | 30mA |
| Кількість у коробі | 36шт |
| Материалы | Поліамід (корпус), мідь, срібло (матеріали контактів) |
| Переріз кабелю | 6мм² |
| Рабочая температура | -25°C ~ + 40°С |
| Розміри | 82mm x 67mm x 36mm |
| Серия | RESIST |
| Сила тока | 63А |
| Тип за видом струму витоку | АС |
| Тип спрацьовування | Електромеханічний |
| Частота | 50/60 Hz |
| Штрих-код | 4820246482820 |
- Цена: 1 329 ₴




