
LED лампа VIDEX T8 24W 1.5M 6000K 185-265V матова
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 27574 / VLE-T8-24156
339 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED лампа Videx Т8 24W 1.5M 6000K матова – дана світлодіодна лампа призначена для використання у растрових світильниках замінюючи старі люмінесцентні лампи. Надійний драйвер IC має широкий діапазон напруги 185-265В, що забезпечує стабільну роботу лампи в нестабільній мережі. Безклейова технологія фіксації світлодіодів усередині лампи забезпечує кращий теплообмін, що значно подовжує термін служби та зменшує деградацію світлодіодів на протязі усього терміну експлуатації. У порівнянні зі старими люмінесцентними лампами, світлодіодна трубка Т8 не містить шкідливих речовин, тому є набагато більш екологічним рішенням. Світло лампи позбавлене відчутного мерехтіння, яке здатне викликати подразнення очей під кінець робочого дня.
Всі лампочки перед відправкою перевіряються на справність !!! Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Кут свічення | 330 град. |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Максимальна колірна температура | 600 К |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Мінімальна робоча напруга | 185 В |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 24 Вт |
| Струм споживання | 208 мА |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Цоколь | G13 |
| Вага виробу | 365г |
| Якість світла | > 80 Ra |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коефіцієнт потужності | 0.5 |
| Формфактор | T8 |
| Частота струму | 60 Гц |
| Енергоефективність | 112Lm/W |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1500 мм |
| Діаметр | 28 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 30 шт. |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2700 лм |
- Ціна: 339 ₴



