
Паяльник Rebel 30 Вт LUT00241
- Готово до відправки
- Код: LUT0024-1
350 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паяльник малий 230В 30Вт (ZD-200C) Номінальна напруга: 220-240 В, 50 Гц
Споживана потужність: 30 Вт
Тип наконечника: C1-1
Діаметр жала: 2 мм. Паяльник призначений для використання всередині приміщень.
Використовується для пайки або від’єднання дрібних компонентів і електронних частин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rebel |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.25 кг |
| Знімне жало | Так |
| Максимальна температура жала | 450 град. |
| Мінімальна температура жала | 200 град. |
| Напруга живлення | 220 В |
| Потужність | 30 Вт |
| Стан | Новий |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 2 мм |
- Ціна: 350 ₴



