Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паяльник малий 230В 100Вт Номінальна напруга: 220-240 В, 50 Гц
Споживана потужність: 100 Вт
Тип наконечника: C1-1
Діаметр жала: 2 мм. Паяльник призначений для використання всередині приміщень.
Використовується для пайки або від’єднання дрібних компонентів і електронних частин.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Kemot |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність | 100 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Максимальна температура жала | 450 град. |
| Частота струму | 50 Гц |
| Знімне жало | Так |
| Вага | 0.25 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 2 мм |
| Довжина | 205 мм |
- Ціна: 470 ₴




