
Світлодіодний неон 220В білий теплий AVT smd 2835-120 лід/м 10Вт/м, герметичний. Бухта 50 метрів.
- В наявності 0 од.
- Код: 1017880
191 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодний неон 220В білий теплий AVT smd 2835-120 лід/м 10Вт/м, герметичний
Ціна вказана за 1 метр. У бухті 50 метрів.
Світлодіодний неон 220В (неон Флекс) на основі світлодіодів SMD 2835, 120 світлодіодів на метр — вибір професіоналів та відмінне рішення, якщо Вам потрібно зробити оригінальну зовнішню декоративну контурну підсвічування.
Має один з найбільш широко застосовуваних квітів світіння — теплий білий.
Лід неон 220В економічний, так як споживає лише 10 Вт/м.
Володіє високим рівнем вологозахисту IP65.
Розміри корпусу неону 9х18 мм
Світлодіодний неон — це сучасна альтернатива холодного неону, так як володіє більшою гнучкістю і економічністю. Обираючи саме цей неон Ви отримуєте товар оптимального співвідношення ціни та якості.
Гнучка світлодіодна трубка 220 вольт – це справжній простір для творчості дизайнерів, архітекторів і будівельників. Завдяки гнучкості і невеликій товщині лід неону всі оригінальні ідеї можуть нарешті втілитися в життя!
Ви можете використовувати неон для таких цілей:
- світлодіодні вивіски;
- світлодіодна реклама;
- створення світлових фігур;
- діодне підсвічування і декорування дерев;
- світлове оформлення і контурна підсвічування ресторанів, кафе, барів, торгових центрів, салонів, магазинів;
- новорічне оформлення приватних будинків.
LED неон (світлодіодний шнур) підключається до мережі 220 вольт, для її монтажу використовують:
конектор двосторонній з проводом,
алюмінієві профілю або профілю пластикові для закріплення на монтажній поверхні.
Увага! Адаптер живлення для підключення неону до мережі 220в та інші комплектуючі, що не входять в комплектацію. Зверніться, будь ласка, до менеджера за консультацією для підбору необхідних комплектуючих до даного неону.
Принцип підключення такий же, як і для світлодіодних стрічок 220 Вольт:
При дотриманні правил підключення та монтажу гарантія – 6 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP65 |
| Відстань між контактами | 6 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Professional |
| Кратність різу | 100 см |
| Кут світіння | 140° |
| Кількість метрів в котушці | 50 м |
| Матеріал оболонки | Силікон |
| Призначення | Для вулиці; Для сходів; Для парку; Для фасаду; Для реклами |
| Застосування | Для вулиць; Для реклами |
| Робоча температура | -25 °C — +30 °C |
| Робоча напуга | 220 V |
| Світловий потік на метр | 130 Lm/m |
| Температура світіння | 2700-3500 K |
| Тип діода | SMD 2835 |
| Тип харчування | Від мережі (блок живлення) |
| Колір світіння | Білий теплий |
| Яскравість на діод | 1 Lm |
- Ціна: 191 ₴/м



