
Світлодіодна стрічка SMD 5050 RGB (60 LED/м), IP65, 12В - бобіни від 5 метрів
- В наявності
- Код: 1015430
73,08 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна стрічка SMD 5050 RGB (60 LED/м), IP65, 12В
Продаж світлодіодної стрічки здійснюється бобінами по 5 метрів.
Світлодіодна стрічка 12 вольт RGB – представляє із себе гнучку друковану плату, на якій з одного боку змонтовані RGB світлодіоди і струмообмежуючі резистори. Плата поміщена в захисну силіконову оболонку, з тильного боку стрічки нанесена клейка стрічка 3М.
Застосовується в дизайні інтер'єру квартир та будинків: підсвічування підвісних і натяжних стель, кухонних меблів та шаф-купе. У виробництві реклами: при виготовленні світлових вивісок, лайт-боксів, оформленні вітрин магазинів і створення світлової реклами.
При виробництві торгового обладнання в якості підсвічування для товарів. При виготовленні дзеркал з Led підсвічуванням.
Відмінно підійде для підсвічування акваріумів та басейнів.
Також світлодіодні стрічки 12В використовуються в тюнингу автомобілів. Завдяки гнучкості і універсальності світлодіодних стрічок здійснити практично будь-які дизайнерські завдання по висвітленню!
Led стрічка 12 вольт якості Standard відрізняється тривалим ресурсом роботи до 20 000 годин.
Живиться стрічка від напруги 12 Вольт, яке безпечно для людини.
Відсутнє шкідливе ультрафіолетове випромінювання.
Підсвічування з використанням Led стрічок характеризується низькою витратою електроенергії, так споживана потужність становить 14,4 Вт/м.
Ширина плати – 10 мм. Володіє високим ступенем захисту від пилу і вологи IP65, внаслідок чого може використовуватися в приміщеннях з підвищеною вологістю, на вулиці.
Яскраві RGB світлодіоди типу SMD 5050 з щільністю 60 світлодіодів на 1 метр стрічки при змішуванні червоного, зеленого і синього кольорів здатні випромінювати до 16 мільйонів квітів і відтінків.
За допомогою спеціального контролера відбувається управління кольорами, режимами і яскравістю стрічки. Завдяки цьому Ви отримуєте можливість стати творцем справжньої феєрії кольору, несучи в будь-який інтер'єр атмосферу свята і неповторного стилю.
Світлодіодна стрічка 12 вольт є максимально вигідним поєднанням економічності, безпеки і довговічності. При правильному монтажі і експлуатації прослужить Вам багато років!
Продаж світлодіодної стрічки здійснюється бобінами по 5 метрів.
Монтаж світлодіодної стрічки досить простий. Ви можете розділити стрічку на сегменти і таким чином відрізати необхідну довжину. Кратність різання – 3 діода (5 см). Клеїти стрічку необхідно на жорстку, гладку, попередньо знежирену, чисту і суху поверхню.
Підключення світлодіодної стрічки 12 вольт до мережі 220 вольт здійснюється за допомогою блоку живлення 12 В. Якщо вам необхідно захистити світлодіодну стрічку від зайвого перегріву і відповідно збільшити термін експлуатації,то потрібно використовувати профіль для світлодіодної стрічки.
Для з'єднання кілька стрічок без використання паяльника використовують конектори. Використовуючи підсилювачі RGB ви зможете створювати найскладніші світлові конструкції ( підсилюючи сигнал диммера або контролера).
Контролер для світлодіодної стрічки є незамінним помічником при створенні своїми руками яскравою і неповторною світлодіодного підсвічування будь-яких інтер'єрів. При підключенні монохромних стрічок Вам знадобитися диммер, якщо ви хочете збільшувати/зменшувати яскравість світіння, а також створювати динамічні підсвічування.
Сенсор для led ленты или датчик движения понадобится вам если Вы желаете, чтобы светодиодная лента включалась с без прикосновений с расстояния.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP65 |
| Відстань між контактами | 1 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Standart |
| Кратність різу | 5 см |
| Кут світіння | 120° |
| Кількість метрів в котушці | 5 м |
| Матеріал оболонки | Силікон |
| Призначення | Для ванної; Для сходів; Для стелі; Для натяжної стелі; Для столу; Для штор; Для кімнати; Для дзеркала |
| Особливість | Вологозахищені; Гнучкі; З регулюванням яскравості; Термостійкі |
| Робоча температура | -40°С - +60°С |
| Робоча напуга | 12 V |
| Тип діода | SMD 5050 |
| Тип харчування | Від мережі (блок живлення) |
- Ціна: 73,08 ₴/м




