
Світлодіодна стрічка AVT PROFESSIONAL SMD 2835 (120 LED/м), нейтральний білий, IP20, 24В - бобіни від 5 метрів
- В наявності
- Код: 1018009
80 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна стрічка AVT PROFESSIONAL SMD 2835 (120 LED/м), нейтральний білий, IP20, 24В
Мінімальне замовлення від 5-ти метрів. У котушці 5 метрів.
Світлодіодна стрічка AVT PROFESSIONAL 12 вольт - це вибір професіоналів! Вона являє собою гнучку друковану плату, на якій з одного боку припаяні надяскраві світлодіоди SMD 2835 і струмообмежуючі резистори, а з іншого - нанесено клейка основа у вигляді клейкої стрічки 3М.
Застосовується в дизайні інтер'єру квартир, будинків, котеджів: для підсвічування підвісних і натяжних стель, кухонних меблів, шаф-купе, полиць, підсвічування плінтусів, гардин та сходових ступенів. Також при виготовленні світлових вивісок, лайт-боксів, оформленні вітрин магазинів і кіосків. Лід стрічку можна використовувати і при виготовленні дзеркал з Led підсвічуванням. Крім того, світлодіодні стрічки знайшли своє застосування в автотюнинге, як підсвічування салону, бортовий панелі, багажника автомобіля.
Стрічка світлодіодна нейтральна біла з температурою світіння 4000К-4500К зі світлодіодами SMD 2835 щільністю розміщення 120 лід на метр відрізняється максимальним рівнем яскравості і відносно невисокою споживаної потужністю 9 Вт/м. Це гарантовано забезпечить Вам чудову і яскраву підсвітку.
Ширина плати становить 10 мм, що дозволяє розміщувати її у важкодоступних місцях.
Ріжеться з кратністю 3 світлодіода (2,5 см), завдяки цьому у Вас є можливість робити відрізки зовсім невеликої довжини.
Також лід стрічка має напругу 24 вольт.
Світлодіодна стрічка негерметична, її використання можливе тільки в приміщеннях з низьким рівнем вологості. Гнучкість стрічки дозволяє використовувати її в складних конструкціях, причому двосторонній скотч 3М значно полегшує її кріплення. Правильний монтаж і експлуатація гарантують тривалий ресурс роботи до 30 000 годин. Виходячи з вище перерахованого, дана світлодіодна стрічка є оптимальним співвідношенням ціни і якості.
Гарантія – 12 місяців.
Увага: для збереження гарантії на світлодіодну стрічку 12в необхідно обов'язково дотримувати правила підключення, монтажу і його експлуатації. При монтажі обов'язково встановлювати стрічку в алюмінієвий профіль.
Мінімальне замовлення від 5-ти метрів. У котушці 5 метрів.
Підключення світлодіодної стрічки 12 вольт до мережі 220 вольт здійснюється за допомогою блоку живлення 12 В. Якщо вам необхідно захистити світлодіодну стрічку від зайвого перегріву і відповідно збільшити термін експлуатації,то потрібно використовувати профіль для світлодіодної стрічки.
Для з'єднання кілька стрічок без використання паяльника використовують конектори. Використовуючи підсилювачі RGB ви зможете створювати найскладніші світлові конструкції ( підсилюючи сигнал диммера або контролера).
Контролер для світлодіодної стрічки є незамінним помічником при створенні своїми руками яскравою і неповторною світлодіодного підсвічування будь-яких інтер'єрів. При підключенні монохромних стрічок Вам знадобитися диммер, якщо ви хочете збільшувати/зменшувати яскравість світіння, а також створювати динамічні підсвічування.
Сенсор для led стрічки або датчик руху знадобиться вам, якщо Ви бажаєте, щоб світлодіодна стрічка включалася без дотиків з відстані.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Відстань між контактами | 4 мм |
| Гарантія | 24 міс |
| Клас якості | Professional |
| Кратність різу | 2,5 см |
| Кут світіння | 140° |
| Кількість метрів в котушці | 5 м |
| Призначення | Для сходів; Для стелі; Для натяжної стелі; Для столу; Для штор; Для кімнати; Для дзеркала |
| Робоча температура | -40°С - +60°С |
| Робоча напуга | 24 V |
| Світловий потік на метр | 1200-1300 Lm/m |
| Температура світіння | 4000-4500 K |
| Тип діода | SMD 2835 |
| Тип харчування | Від мережі (блок живлення) |
| Колір світіння | Білий нейтральний |
| Яскравість на діод | 11 Lm |
- Ціна: 80 ₴/м



