
Контролер для світлодіодної стрічки RGB 12 A, 144 Вт, ІЧ пульт на 24 кнопки
- Готово до відправки
- Код: 1009325
107 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Контролер для світлодіодної стрічки RGB 12 A, 144 Вт, ІЧ пульт на 24 кнопки
Rgb контролер – це електронний пристрій для дистанційного керування лід стрічкою RGB 12В. З його допомогою Ви можете створювати до 16 мільйонів унікальних кольорів і відтінків, управління дозволяє вибирати один з один з 20 режимів статичного кольору, 14 динамічних режимів, а також один з 6 статичних режимів регулювання яскравості. Контролер для світлодіодної стрічки є незамінним помічником при створенні своїми руками яскравою і неповторною світлодіодного підсвічування будь-яких інтер'єрів.
Led контролер з триканальним виходом і струмом 12А (вихідний струм не більше 4А на один канал). Даний пристрій може зберігати останню налаштування в пам'яті після відключення живлення.
Для включення і виключення стрічки, налаштування різних режимів, регулювання яскравості і управління кольорами, використовується інфрачервоний пульт rgb. Даний пульт на 24 кнопки. Дальність сигналу до 20 метрів.
Купити rgb контролер можна від 1 штуки.
Гарантія на виріб – 1 рік.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Інфрачервоний (IR) |
| Робоча напуга | 12 V |
| Пульт керування | Кнопковий |
| Клас якості | Professional |
| Призначення | Для RGB стрічок |
| Гарантія | 12 міс |
| Струм на виході | 12 A |
| Особливість | З пультом |
| Кількість зон управління | 1 |
| Довжина пульта | 80 мм |
| IP захист | IP20 |
| Струм на канал | 4 A |
- Ціна: 107 ₴



