
Світлодіодна лінійка SMD5630 18Вт, 100см, 12V, холодний білий, кріплення скотч, IP20
- В наявності
- Код: 1011928
48,72 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна лінійка 12В SMD5630 18Вт, 100см, холодний білий, кріплення скотч, IP20
Світлодіодна лінійка 12в є альтернативою світлодіодних стрічок, і за рахунок значно більшої світловіддачі може використовуватися не тільки для декоративного підсвічування, але і для основного освітлення.
Світлодіоди типу SMD 5630 з щільністю розміщення 72 лід на метр випромінюють холодний білий світ з високим рівнем яскравості. Температура світіння дорівнює 6000-6500К, кут світіння - 140°. Потужність споживання мінімальна – 18Вт.
Довжина алюмінієвої лінійки дорівнює 100 див. Плата забезпечує максимальний відвід тепла і більш низьке нагрівання виробу, що в свою чергу продовжує його термін служби.
Діодна лінійка миттєво починає працювати при включенні і володіє відсутністю мерехтіння. Можливість ділити її на сегменти по 4 см (3 світлодіода) і монтувати на скотч 3М (із зворотного боку виробу), що гарантує простоту монтажу. Термін служби до 30 000 годин.
Експлуатується в сухих приміщеннях, попадання вологи не допускається – захист IP20.
Лід лінійка має використовуватися з профілем. Він знімає надмірну температуру з алюмінієвої плати та є запорукою того, що лінійка прослужить Вам весь заявлений термін. Комплект з алюмінієвого профілю та лід лінійки 12В дозволяє отримати готовий, функціональний світильник з довгим терміном служби.
Гарантійний термін діє 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Standart |
| Кут світіння | 140° |
| Призначення | Для сходів; Для стелі; Для натяжної стелі; Для столу; Для штор; Для кімнати; Для дзеркала |
| Робоча температура | -25 °C — +55 °C |
| Робоча напуга | 12 V |
| Світловий потік | 1280 Lm |
| Температура світіння | 6000-6500 K |
| Тип діода | SMD 5630 |
| Колір світіння | Білий холодний |
| Яскравість на діод | 18 Lm |
- Ціна: 48,72 ₴



