
Матриця для освітлення 220В 50Вт 6000К
- Готово к отправке
- Код: 1014681
112 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Матриця для світлодіодів 220В 50Вт 6000К
При установці даного ремкомлекта безсумнівно потрібно експлуатувати додатковий радіатор для відводу тепла і теплопровідних спеціального клею або теплопроводящей маси.
Алюміній чудово відводить тепло від світлодіодів, у зв'язку з цим досить часто вживають у led виробах. Матриця — це ланцюг сполучених поспіль SMD світлодіодів, які розташовані на якісної алюмінієвої підкладки.
Представляючи із себе простий в установці і компактний блок, комплект представленої led SMD матриця призначається для заміни або проведення ремонту в led прожектори, промислових або вуличних світильниках.
Презентована матриця з SMD світлодіодів підключається до мережі 220В. Світлодіоди SMD послідовно спаяні між собою. Вони розташовуються на одній платі з IC драйвером, що досить зменшує габарити приладу полегшує заміну джерела світла.
Технічні параметри:
- тип — світлодіодна матриця
- потужність led матриці — 50 Вт
- світловий потік – 4000 люмен
- індекс передачі кольору – 80
- температура світла – До 6000
- напруга — 220 В
- колір — білий
- кут розсіювання — 120 градусів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AVT |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет свечения | Білий холодний |
| Материал подкладки | Алюміній |
| Робоча напруга | 220-250 V |
| Световой поток | 3285 Lm |
| Струм на виході | 184 mA |
| Температура світіння | 6000 K |
- Цена: 112 ₴


