
Світлодіодна стрічка AVT New PROFESSIONAL SMD 3528 (120 LED/м), білий, IP20, 12В - бобіни від 5 метрів
- В наявності
- Код: 1018028
74 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна стрічка AVT New PROFESSIONAL SMD 3528 (120 LED/м), холодний білий, IP20, 12В
Мінімальне замовлення від 5-ти метрів. У котушці 5 метрів.
Світлодіодна стрічка AVT PROFESSIONAL 12 вольт - вибір професіоналів! Ця надійна і якісна діодна стрічка гарантує максимально яскраву підсвітку. Являє собою гнучку друковану плату, на якій з одного боку припаяні надяскраві світлодіоди SMD 3528 і струмообмежуючі резистори, а з іншого - нанесено клейка основа (скотч 3М).
Діодні стрічки знаходять своє застосування в дизайні інтер'єрів квартир, будинків, котеджів: для підсвічування підвісних і натяжних стель, кухонних меблів, шаф-купе, книжкових полиць, гардин, LED підсвічування плінтусів і сходових ступенів. При виготовленні світлових вивісок, лайт-боксів, оформленні вітрин магазинів і кіосків. Диодную стрічку можна використовувати і при виготовленні дзеркал з LED підсвічуванням. Крім того, світлодіодні стрічки знайшли своє застосування в автотюнинге, як підсвічування салону, бортовий панелі, багажника авто.
Діодна лід стрічка насиченого холодного білого кольору з температурою світіння 6500-7000K, світлодіоди SMD3528 120 лід на метр.
Відрізняється своєю споживаної потужністю - 17Вт/м.
Світловий потік досягає 2160 люменів (18-20Лм на 1 діод).
Ширина плати - 10 мм
Також лід стрічка характеризується безпечним для людини напругою 12 вольт.
Світлодіодна стрічка негерметична, її використання можливе тільки в приміщеннях з низьким рівнем вологості.
Ріжеться з кратністю 3 світлодіода (1,5 см), завдяки цьому у Вас є можливість робити відрізки зовсім невеликої довжини. Гнучкість стрічки дозволяє використовувати її в складних конструкціях, причому двосторонній скотч 3М значно полегшує її кріплення.
Правильний монтаж і експлуатація гарантують тривалий ресурс роботи до 30 000 годин. Виходячи з вище перерахованого, дана світлодіодна стрічка є оптимальним співвідношенням ціни і якості.
Гарантія – 12 місяців.
Увага: для збереження гарантії на світлодіодну стрічку 12в необхідно обов'язково дотримувати правила підключення, монтажу і його експлуатації. При монтажі обов'язково встановлювати стрічку в алюмінієвий профіль.
Мінімальне замовлення від 5-ти метрів. У котушці 5 метрів.
Підключення світлодіодної стрічки 12 вольт до мережі 220 вольт здійснюється за допомогою блоку живлення 12 В. Якщо вам необхідно захистити світлодіодну стрічку від зайвого перегріву і відповідно збільшити термін експлуатації,то потрібно використовувати профіль для світлодіодної стрічки.
Для з'єднання кілька стрічок без використання паяльника використовують конектори. Використовуючи підсилювачі RGB ви зможете створювати найскладніші світлові конструкції ( підсилюючи сигнал диммера або контролера).
Контролер для світлодіодної стрічки є незамінним помічником при створенні своїми руками яскравою і неповторною світлодіодного підсвічування будь-яких інтер'єрів. При підключенні монохромних стрічок Вам знадобитися диммер, якщо ви хочете збільшувати/зменшувати яскравість світіння, а також створювати динамічні підсвічування.
Сенсор для led стрічки або датчик руху знадобиться вам, якщо Ви бажаєте, щоб світлодіодна стрічка включалася без дотиків з відстані.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Відстань між контактами | 4 мм |
| Гарантія | 24 міс |
| Клас якості | Professional |
| Кратність різу | 2,5 см |
| Кут світіння | 140° |
| Кількість метрів в котушці | 5 м |
| Призначення | Для сходів; Для стелі; Для натяжної стелі; Для столу; Для штор; Для кімнати; Для дзеркала |
| Робоча температура | -40°С - +60°С |
| Робоча напуга | 12 V |
| Світловий потік на метр | 960-1200 Lm/m |
| Температура світіння | 6000-6500 K |
| Тип діода | SMD 2835 |
| Тип харчування | Від мережі (блок живлення) |
| Яскравість на діод | 10 Lm |
- Ціна: 74 ₴/м




