
LED контролер mini світлодіодний WI-FI 12А-144Вт
- В наличии
- Код: 1017966
728 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED контролер mini RGB 12А WI-FI 144Вт
Світлодіодний контролер має три канали — червоний (R), зелений (G), синій (B) і призначений для управління RGB led продуктами.
У пам'яті лед RGB контролера залишається остання програма, що застосовувалася до вимкнення живлення.
LED контролер mini світлодіодний RGB WI-FI 12-144Вт працює від блоку живлення 12V стабільного електричного струму.
RGB LED контролер mini світлодіодний WI-FI 12-144Вт:
- керує кольором і яскравістю світіння led підсвічування;
- керує режимом світіння;
- керує зміною кольору;
- керує ввімкненням-вимкненням підсвічування.
Основні характеристики лед контролера RGB mini:
- сумісність: підходить для RGB світлодіодних стрічок;
- зони управління: 1;
- канали: 3;
- потужність: 144Вт;
- габарити корпусу: 55*25*10 мм;
- Wi-Fi;
- робоча напруга: 12V;
- клас захисту: IP20;
- гарантійний термін: 12 місяців.
Рекомендуємо брати в розрахунок уживану потужність led стрічки Вт/м, при купівлі контролера потрібної потужності, так як кожна RGB контролер наділений певною потужністю. До даного виробу 12А дозволяється підключити 15 метрів led стрічки потужністю 14,4 Вт/м або до 30 метрів стрічки потужністю 7,2 Вт/м. RGB підсилювачі сигналу вживають при приєднанні більш довгої стрічки.
Завдяки динамічним і постійним режимам і з використанням лед контролера можна сформувати дуже багато колірних композицій світла. 15 вбудованих світлових додатків дадуть можливість влаштувати справжнє світлотехнічне шоу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AVT |
| Страна производитель | Китай |
| Количество каналов | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Гарантія | 12 міс |
| Класс качества | Professional |
| Кількість зон управління | 1 |
| Назначение | Для RGB стрічок |
| Особливість | WI-FI |
| Пульт керування | Без пульта |
| Робоча напруга | 5-28 V |
| Струм на виході | 12 A |
| Струм на канал | 4 A |
- Цена: 728 ₴



