
Led стрічка AVT 24В RGB smd5050 60LED / m IP20, 1м
- В наличии
- Код: 1019664
84 ₴/м
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна стрічка 24В RGB smd5050 60LED/м IP20 - це стильний та ефективний спосіб освітлення для вашого приміщення. Використання світлодіодів SMD5050 гарантує низьке енергоспоживання за високої світловіддачі, що дозволяє значно скоротити витрати на електроенергію.
Де застосовуються світлодіодні стрічки smd5050 24В?
RGB світлодіодну стрічку smd5050 24B використовують для підсвітки самих різних об’єктів. Вона підходить для освітлення різних зон, включаючи кухню, ванну кімнату, або робочий стіл. Вона також може використовуватись і для декоративного підсвічування меблів або архітектурних елементів, для створення ефектного освітлення у вітринах магазинів та на виставках.
Переваги світлодіодної стрічки smd5050 24В
Серед переваг цієї стрічки слід відмітити:
- Висока яскравість світла.
- Тривалий термін експлуатації.
- Компактні розміри.
- Гнучкість, що значно розширює експлуатаційні можливості стрічки.
Монтаж світлодіодної стрічки
Монтаж білої світлодіодної стрічки smd5050 24В досить простий. Спочатку важливо підготувати поверхню, на яку буде кріпитися стрічка, очистивши її від забруднень. Потім зняти скотч на зворотній стороні стрічки і приклеїти до поверхні. Підключення до блоку живлення (БЖ) також потребує особливої уваги. Необхідно приєднати кінці стрічки до БЖ 24В, забезпечуючи правильну полярність (+ та -). Важливо дотримуватися інструкцій виробника для оптимальної ефективності та тривалості роботи стрічки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AVT |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Пользовательские характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Відстань між контактами | 1 мм |
| Гарантія | 24 міс |
| Класс качества | Professional |
| Кратність різу | 5 см |
| Кут світіння | 120° |
| Кількість метрів в котушці | 5 м |
| Назначение | Для ванної; Для сходів; Для стелі; Для натяжної стелі; Для столу; Для штор; Для кімнати; Для дзеркала |
| Рабочая температура | -40°С - +60°С |
| Робоча напруга | 24 V |
| Тип диода | SMD 5050 |
| Тип питания | Від мережі (блок живлення) |
- Цена: 84 ₴/м

