
Вимикач диференційного струму ВДС 4P 25А 30мА тип AC Schneider Electric Resi9 R9R51425 ПЗВ
- В наявності
- Код: R9R51425
2 180 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Серія модульних пристроїв Resi9 відноситься до оптимального цінового сегмента, що забезпечує якість, надійність та зручність використання, та відповідає критеріям обладнання преміум класу.
Уніфікована конструкція та високі виробничі стандарти збільшують термін служби обладнання Resi9, при цьому його зручно встановлювати та експлуатувати.
Виготовляється на заводах Schneider Electric у Болгарії, Іспанії, Франції та Бельгії.
Обладнання призначене для використання в електричних мережах житлових будинків, офісів, готелів, котеджів, лікарень, шкіл тощо.
Функції:
Захист від ураження електричним струмом в разі прямого контакту( 230 мА)
Захист установок від пробою ізоляції ( 300мА)
Захист установок від пожежі ( 300мА)
Тип АC використовується для типових навантажень. Він необхідний для захисту:
електричних розеток загального призначення;
ламп розжарювання або світлодіодного освітлення;
побутової електроніки класу II ( фенів, телевізорів і т.д.);
електричних обігрівачів,водонагрівачів.
Ми надаємо знижку на всю продукцію Schneider Electric при замовленні
від 1000 грн – 5%
від 3000 гр-10%
від 5000 гр-15%
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Іспанія |
| Комутаційна зносостійкість | 10000 циклів |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Механічна зносостійкість | 10000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип ПЗВ | Реле |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 82 мм |
| Довжина | 78.5 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість полюсів | 4 шт. |
| Нейтраль | Так |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 6000 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 400 В |
| Номінальний відключаючий диференціальний струм | 30 мА |
| Номінальний струм | 25 А |
| Тип спрацьовування ПЗВ | Електромеханічний |
| Умови використання | АС |
| Частота струму | 50 Гц |
- Ціна: 2 180 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт в упаковці





