
Автоматический выключатель дифференциального тока АВДС1P+N 20А C 6kA 30мА AC Schneider Electric Resi9 R9D25620
- В наличии 1 ед.
- Код: R9D25620
1 910 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Серія модульних пристроїв Schneider Electric Resi9 відноситься до середнього цінового сегменту. Виробляється на заводах у Болгарії, Іспанії, Італії. Обладнання призначене для використання в електричних мережах житлових будинків, офісів, готелів, котеджів, лікарень, шкіл і т. Д. Диференційні автомати призначені для захисту людей від ураження електричним струмом при прямих або непрямих контактах з струмопровідними частинами, а також захисту від загоряння.
Вимикачі диференціального струму мають наступні функції захисту від струмів витоку на землю та захисту електричних кіл.
Захист від струмів витоку на землю:
- Захист від ураження електричним струмом у разі прямого контакту
Захист електричних кіл:
- Захист електричного кола від струмів короткого замикання;
- Захист електричного кола від струмів перевантаження;
- Захист від розриву електричного кола.
Тип АС використовується для типових навантажень, наприклад для:
електричних розеток загального призначення, ламп розжарення або світлодіодних ламп, побутової електроніки класу II (фенів,телевізорів, тощо), електричних обігрівачів, водонагрівачів
Ми надаємо знижку на всю продукцію Schneider Electric при замовленні
від 1000 грн - 5%
від 3000 гр-10%
від 5000 гр-15%
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Испания |
| Коммутационная износостойкость | 10000 циклов |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Максимальное сечение провода | 25 кв. мм |
| Механическая износостойкость | 10000 циклов |
| Минимальная рабочая температура | -25 град. |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип УЗО | Реле |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 82 мм |
| Длина | 70.5 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Технические характеристики | |
| Количество полюсов | 2 шт |
| Нейтраль | Да |
| Номинальная отключающая способность (Icn) | 6000 А |
| Номинальное рабочее напряжение по переменному току | 230 В |
| Номинальный отключающий дифференциальный ток | 30 мА |
| Номинальный ток | 20 А |
| Тип срабатывания УЗО | Электромеханический |
| Условия использования | АС |
| Время-токовые характеристики | C |
| Частота тока | 50 Гц |
| Основні | |
| Опис полюсів | 1P + N |
| Технологія розчеплювача | Термомагнітний |
| Тип мережі | Змінний струм |
- Цена: 1 910 ₴
- Способ упаковки: 1шт в упаковці



