
Автоматичний вимикач диф. струму АВДC 1P+N 32А C 6kA 30мА тип A Schneider Electric Resi9 R9D55632
- В наявності 1 од.
- Код: R9D55632
2 403 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Серія модульних пристроїв Schneider Electric Resi9 відноситься до середнього цінового сегменту. Виробляється на заводах у Болгарії, Іспанії, Італії. Обладнання призначене для використання в електричних мережах житлових будинків, офісів, готелів, котеджів, лікарень, шкіл і т. Д. Диференційні автомати призначені для захисту людей від ураження електричним струмом при прямих або непрямих контактах з струмопровідними частинами, а також захисту від загоряння.
Вимикачі диференціального струму мають наступні функції захисту від струмів витоку на землю та захисту електричних кіл.
Захист від струмів витоку на землю:
- Захист від ураження електричним струмом у разі прямого контакту
Захист електричних кіл:
- Захист електричного кола від струмів короткого замикання;
- Захист електричного кола від струмів перевантаження;
- Захист від розриву електричного кола.
Тип А необхідний для захисту :
електронних пристроїв класу I ( пральних машин, посудомийних машин, електроплит, сушарок,комп'ютерів та ін.).
Ми надаємо знижку на всю продукцію Schneider Electric при замовленні
від 1000 грн - 5%
від 3000 гр-10%
від 5000 гр-15%
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Іспанія |
| Комутаційна зносостійкість | 10000 циклів |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Механічна зносостійкість | 20000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип ПЗВ | Реле |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Опис полюсів | 1P + N |
| Технологія розчеплювача | Термомагнітний |
| Тип мережі | Змінний струм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 82 мм |
| Довжина | 70.5 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Нейтраль | Так |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 6000 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальний відключаючий диференціальний струм | 30 мА |
| Номінальний струм | 32 А |
| Тип спрацьовування ПЗВ | Електромеханічний |
| Умови використання | А |
| Частота струму | 50 Гц |
- Ціна: 2 403 ₴
- Спосіб упаковки: 6 шт в упаковці


