Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Завдяки своїй формі та розмаїттю текстур, у серії відображаються сучасні тенденції та вишукана естетика. Серія Sedna Design- це останній штрих, який додасть вишуканості та довершить будь-який сучасний інтер’єр.
Сучасні, вишукані лінії та чотири кольори накладок Sedna Design були розроблені, щоб відповідати сучасним тенденціям дизайну інтер’єру та створювати унікальну атмосферу. Плавні лінії виглядають естетично, а шовкове й гладке покриття- приємне на дотик.
Ми надаємо знижку на всю продукцію Schneider Electric при замовленні
від 1000 грн - 5%
від 3000 гр-10%
від 5000 гр-15%
| Діапазон | Sedna |
|---|---|
| Функція | Картковий вимикач |
| Додаток для пристрою | Key-card switch |
| Доставка з | Механізм з супортом |
| Колір | Алюміній |
| Код кольору | RAL 9006 |
| Функція | Енергозберігаючий карман для карт |
|---|---|
| Монтаж | Вбудований |
| Діапазон потужності | 2300 Вт |
| Номінальний струм | 10 AX на 250 В Змінний струм |
| Тип підключення | Безгвинтові затискачі |
| Пропускна здатність | 2 кабель(лі)2,5 мм² |
| Структура кабелю | Гнучкий Жорсткий |
| Довжина зачистки проводів | 13 мм |
| Матеріал видимих частин | Термопластик ABS-UV |
| Тип покриття | Фарбований |
| Режим фіксації | Монтажні лапки, Робочий діапазон монтажних лапок 51…70 мм Монтажні лапки, Робочий діапазон монтажних лапок 52…68 мм Гвинти |
| Висота | 73 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Глибина | 42 мм |
| Глибина видимої частини | 24 мм |
| Маса нетто | 0,064 кг |
| Ступінь захисту | IP20 |
|---|---|
| conformity mark | CE |
| Сертифікація виробу | GOST-R |
| Тип 1 упаковки | PCE |
|---|---|
| Кількість одиниць у 1 упаковці | 1 |
| Висота 1 упаковки | 4,0 см |
| Ширина 1 упаковки | 7,0 см |
| Довжина 1 упаковки | 9,5 см |
| Вага 1 упаковки | 71,0 г |
| Тип 2 упаковки | BB1 |
| Кількість одиниць у 2 упаковці | 10 |
| Висота 2 упаковки | 9,5 см |
| Ширина 2 упаковки | 18,5 см |
| Довжина 2 упаковки | 27,5 см |
| Вага 2 упаковки | 791,0 г |
| Тип 3 упаковки | S04 |
| Кількість одиниць у 3 упаковці | 120 |
| Висота 3 упаковки | 30,0 см |
| Ширина 3 упаковки | 40,0 см |
| Довжина 3 упаковки | 60,0 см |
| Вага 3 упаковки | 10,147 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 64 г |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Підсвічування | Ні |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Розумний вимикачі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 73 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 73 мм |
- Ціна: 1 026 ₴


