
Картковий вимикач 10 А, береза Sedna Design & Elements
- В наявності
- Код: SDD180121
1 034 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Інформація для замовлення

| Діапазон | Sedna |
|---|---|
| Функція | Картковий вимикач |
| Додаток для пристрою | Key-card switch |
| Доставка з | Механізм з супортом |
| Колір | Береза |
| Функція | Енергозберігаючий карман для карт |
|---|---|
| Монтаж | Вбудований |
| Діапазон потужності | 2300 Вт |
| Номінальний струм | 10 AX на 250 В Змінний струм |
| Тип підключення | Безгвинтові затискачі |
| Пропускна здатність | 2 кабель(лі)2,5 мм² |
| Структура кабелю | Гнучкий Жорсткий |
| Довжина зачистки проводів | 13 мм |
| Матеріал видимих частин | Термопластик ABS-UV |
| Тип покриття | Сатиновий |
| Режим фіксації | Монтажні лапки, Робочий діапазон монтажних лапок 51…70 мм Монтажні лапки, Робочий діапазон монтажних лапок 52…68 мм Гвинти |
| Висота | 73 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Глибина | 42 мм |
| Глибина видимої частини | 24 мм |
| Маса нетто | 0,064 кг |
| Ступінь захисту | IP20 |
|---|---|
| conformity mark | CE |
| Сертифікація виробу | GOST-R |
| Тип 1 упаковки | PCE |
|---|---|
| Кількість одиниць у 1 упаковці | 1 |
| Висота 1 упаковки | 4,0 см |
| Ширина 1 упаковки | 7,5 см |
| Довжина 1 упаковки | 10,0 см |
| Вага 1 упаковки | 71,0 г |
| Тип 2 упаковки | BB1 |
| Кількість одиниць у 2 упаковці | 10 |
| Висота 2 упаковки | 9,5 см |
| Ширина 2 упаковки | 18,5 см |
| Довжина 2 упаковки | 27,5 см |
| Вага 2 упаковки | 793,0 г |
| Тип 3 упаковки | S04 |
| Кількість одиниць у 3 упаковці | 120 |
| Висота 3 упаковки | 30,0 см |
| Ширина 3 упаковки | 40,0 см |
| Довжина 3 упаковки | 60,0 см |
| Вага 3 упаковки | 10,099 кг |
- Ціна: 1 034 ₴

