
Розетка телекомунікаційна RJ45+RJ11 6UTP, венгеSedna Design & Elements
- В наявності
- Код: SDD181468
947 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Інформація для замовлення

| Додаток для пристрою | Комунікаційні функції |
|---|---|
| Функція | Телефон + інформаційна розетка |
| delivery form | Механізм з супортом |
| Тип телефоної розетки | RJ11 |
| data connector type | RJ45 - кат. 6 UTP |
| Колір накладки | Wood wenge |
| Кількість розеток | 2 |
|---|---|
| Структура кабелю | Жорсткий |
| Тип підключення | Обжимні клеми RJ11 Обжимні клеми RJ45 |
| Матеріал видимих частин | Термопластик ABS-UV |
| Тип покриття | Film coated |
| Напрямок підключення | Прямий |
| Монтаж | Вбудований |
| Режим фіксації | Монтажні лапки, Робочий діапазон монтажних лапок 48…81 мм Гвинти |
| Висота | 73 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Глибина | 37 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
|---|
| Тип 1 упаковки | PCE |
|---|---|
| Кількість одиниць у 1 упаковці | 1 |
| Висота 1 упаковки | 4,5 см |
| Ширина 1 упаковки | 10,0 см |
| Довжина 1 упаковки | 17,0 см |
| Вага 1 упаковки | 74,0 г |
| Тип 2 упаковки | BB1 |
| Кількість одиниць у 2 упаковці | 10 |
| Висота 2 упаковки | 9,2 см |
| Ширина 2 упаковки | 18,5 см |
| Довжина 2 упаковки | 27,5 см |
| Вага 2 упаковки | 860,0 г |
| Тип 3 упаковки | S02 |
| Кількість одиниць у 3 упаковці | 20 |
| Висота 3 упаковки | 15,0 см |
| Ширина 3 упаковки | 30,0 см |
| Довжина 3 упаковки | 40,0 см |
| Вага 3 упаковки | 2,035 кг |
- Ціна: 947 ₴

