-5%Рамка 1-пост Береза Sedna Elements
- В наличии
- Код: SDD380801
636 ₴
604,20 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Информация для заказа

| Назва серії | Sedna Design&Elements |
|---|---|
| Діапазон | Sedna |
| Тип виробу або компоненту | Рамка |
| Колір | Береза |
| Кількість постів | 1 пост |
|---|---|
| Матеріал видимих деталей | Термопластик ABS-UV |
| Тип покриття | Сатиновий |
| Монтаж електроустановчих виробів | Відкритий |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Маса нетто | 0,022 кг |
| Ступінь захисту | IP20 |
|---|
| Тип 1 упаковки | PCE |
|---|---|
| Кількість одиниць у 1 упаковці | 1 |
| Висота 1 упаковки | 1,0 см |
| Ширина 1 упаковки | 8,5 см |
| Довжина 1 упаковки | 8,5 см |
| Вага 1 упаковки | 25,0 г |
| Тип 2 упаковки | BB1 |
| Кількість одиниць у 2 упаковці | 30 |
| Висота 2 упаковки | 9,5 см |
| Ширина 2 упаковки | 18,5 см |
| Довжина 2 упаковки | 27,5 см |
| Вага 2 упаковки | 817,0 г |
| Тип 3 упаковки | S04 |
| Кількість одиниць у 3 упаковці | 360 |
| Висота 3 упаковки | 30,0 см |
| Ширина 3 упаковки | 40,0 см |
| Довжина 3 упаковки | 60,0 см |
| Вага 3 упаковки | 10,457 кг |
- Цена: 604,20 ₴

