
Заглушка Алюміній Sedna Design
- В наявності
- Код: SDD113904
689 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Завдяки своїй формі та розмаїттю текстур, у серії відображаються сучасні тенденції та вишукана естетика. Серія Sedna Design- це останній штрих, який додасть вишуканості та довершить будь-який сучасний інтер’єр.
Сучасні, вишукані лінії та чотири кольори накладок Sedna Design були розроблені, щоб відповідати сучасним тенденціям дизайну інтер’єру та створювати унікальну атмосферу. Плавні лінії виглядають естетично, а шовкове й гладке покриття- приємне на дотик.
Ми надаємо знижку на всю продукцію Schneider Electric при замовленні
від 1000 грн - 5%
від 3000 гр-10%
від 5000 гр-15%
| Діапазон | Sedna |
|---|---|
| Функція | Заглушка |
| Категорія аксесуара/запасної частини | Монтажні аксесуари |
| Тип аксесуара/запасної частини | Замикаючий елемент |
| Призначення продукту | Рамка |
| Форма доставки | Механізм з супортом |
| Колір | Алюміній |
| Код кольору | RAL 9006 |
| Матеріал видимих деталей | Термопластик ABS-UV |
|---|---|
| Тип покриття | Фарбований |
| Режим фіксації | Монтажні лапки, Робочий діапазон монтажних лапок 48…81 мм Гвинтами і монтажними лапками, Робочий діапазон монтажних лапок 53…72 мм |
| Висота | 73 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Глибина | 43 мм |
| Глибина видимої частини | 31 мм |
| Маса нетто | 0,038 кг |
| Ступінь захисту | IP20 |
|---|
| Тип 1 упаковки | PCE |
|---|---|
| Кількість одиниць у 1 упаковці | 1 |
| Висота 1 упаковки | 6 см |
| Ширина 1 упаковки | 8,5 см |
| Довжина 1 упаковки | 8,5 см |
| Вага 1 упаковки | 64 г |
| Тип 2 упаковки | S02 |
| Кількість одиниць у 2 упаковці | 24 |
| Висота 2 упаковки | 15 см |
| Ширина 2 упаковки | 30 см |
| Довжина 2 упаковки | 40 см |
| Вага 2 упаковки | 1,767 кг |
| Тип 3 упаковки | P12 |
| Кількість одиниць у 3 упаковці | 1152 |
| Висота 3 упаковки | 105 см |
| Ширина 3 упаковки | 80 см |
| Довжина 3 упаковки | 120 см |
| Вага 3 упаковки | 96,816 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 38 г |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 73 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Ширина | 73 мм |
- Ціна: 689 ₴

