
Розетка для виведення кабелю Білий Sedna Design
- В наявності
- Код: SDD111903
530 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Завдяки своїй формі та розмаїттю текстур, у серії відображаються сучасні тенденції та вишукана естетика. Серія Sedna Design- це останній штрих, який додасть вишуканості та довершить будь-який сучасний інтер’єр.
Сучасні, вишукані лінії та чотири кольори накладок Sedna Design були розроблені, щоб відповідати сучасним тенденціям дизайну інтер’єру та створювати унікальну атмосферу. Плавні лінії виглядають естетично, а шовкове й гладке покриття- приємне на дотик.
Ми надаємо знижку на всю продукцію Schneider Electric при замовленні
від 1000 грн - 5%
від 3000 гр-10%
від 5000 гр-15%
| Назва серії | Sedna Design&Elements |
|---|---|
| Діапазон | Sedna |
| Функція | Вивід кабелю |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Доставка з | Механізм з супортом |
| Номінальний струм | 25 A на 250 В Змінний струм |
| Колір | Білий |
|---|---|
| Тип кріплення механізму | Гвинти або монтажні лапки |
| Матеріал видимих частин | ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) |
| Тип покриття | Сатиновий |
| Клеми підключення | Безгвинтові затискачі |
| Режим фіксації | Гвинти або монтажні лапки, Робочий діапазон монтажних лапок 56…74 мм |
| Висота | 58 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Глибина | 73 мм |
| Глибина видимої частини | 31 мм |
| Маса нетто | 0,067 кг |
| conformity mark | AENOR |
|---|---|
| Сертифікація виробу | CE |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип 1 упаковки | PCE |
|---|---|
| Кількість одиниць у 1 упаковці | 1 |
| Висота 1 упаковки | 6 см |
| Ширина 1 упаковки | 8,5 см |
| Довжина 1 упаковки | 9 см |
| Вага 1 упаковки | 85 г |
| Тип 2 упаковки | S02 |
| Кількість одиниць у 2 упаковці | 24 |
| Висота 2 упаковки | 15 см |
| Ширина 2 упаковки | 30 см |
| Довжина 2 упаковки | 40 см |
| Вага 2 упаковки | 2,304 кг |
| Тип 3 упаковки | P12 |
| Кількість одиниць у 3 упаковці | 1152 |
| Висота 3 упаковки | 102 см |
| Ширина 3 упаковки | 80 см |
| Довжина 3 упаковки | 120 см |
| Вага 3 упаковки | 122,592 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 67 г |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 25 А |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 73 мм |
| Довжина | 58 мм |
| Ширина | 73 мм |
- Ціна: 530 ₴

