
Настільний світлодіодний світильник Ardero DE1725ARD 9 W 6500K рожевий
- Готово до відправки
- Код: 01956
525 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Настільний світильник Ardero DE1725ARD з лаконічним ергономічним дизайном ідеально підійде для сучасного інтер'єру офісу або дитячої кімнати.
На остнові світильника розташован сенсорний перемикач рівня яскравості - завдяки цьому світильник можна використовувати для навчання, роботи і відпочинку, а також в якості нічника.
Основні переваги
Складаючийся корпус легко дозволяє змінювати напрямок і кут світла. У складеному вигляді світильник займає мало місця і не заважає на робочому столі.
Відмінно підійде школярам і при роботі з дрібними деталями - світло світильника не спотворює кольору (Ra> 80), комфортне, рівномірне і безпечне для очей.
Модель економить до 80% електроенергії завдяки вбудованим светодиодам
Додатково
Модель представлена в чотирьох кольорах: білий, чорний, блакитний і рожевий і двох колірних температурах: 4000К і 6400К (нейтральне і холодне світло) з мережевим шнуром 1,5 м в комплекті
Гарантія 1рік
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Рожевий |
| Колір арматури (підстави) | Рожевий |
| Колірна температура | 6400К |
| Кількість джерел світла | 30 |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 525 ₴










