
Акумулятор переносний з USB та роз. 12V LP LiFePO4 12V (12,8V) - 50 Ah (640Wh) (BMS 50A/25А) пластик с З.У.
- Немає в наявності
- Код: 19267
13 726 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Акумулятори нового покоління LiFePO4 мають високий ККД (до 94%) і широкий діапазон робочих температур (-15 ~ +60°C).
Акумулятори LiFePO4 швидко заряджаються, повністю герметичні (можна експлуатувати в будь-якому положенні) і мають компактні розміри.
Літієва батарея, як система зберігання енергії, має високий рівень екологічності та широкий спектр застосування.
У порівнянні зі свинцево-кислотними акумуляторами LiFePO4 мають більш тривалий термін експлуатації (у 25 разів), при цьому вони в 2 рази легші за свинцеві АКБ, мають високу струмовіддачу. Акумулятор цього типу не самозаймається і не токсичний.
Акумулятори LiFePO4 мають дуже низький саморозряд, 20% ємності, при зберіганні понад 10 років.
Якщо Вам потрібен акумулятор, і Ви не знаєте, який кращій, обирайте літій-залізо-фосфатні акумуляторні батареї від LogicPower.
УВАГА!
Акумулятор LP LiFePO4 12V - 50 Ah (BMS 50A/25А) пластик с З.У. заборонено використовувати як стартерний АКБ в автомобілях! Не рекомендовано під'єднувати до ДБЖ!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 125 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 50 |
| Вага (кг) | 5,8 |
| Контролер | 12V 4S Dis 50A Ch 25А |
| Мінімальна робоча напруга | 10 V |
| Номінальна робоча напруга | 12 |
| Тип підключення | T11 (під болт М8) |
- Ціна: 13 726 ₴



