
Акумулятор AGM LPM 12V - 5 Ah
- Готово до відправки
- Код: 3861
625 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодні стрічки COB дозволяють отримати максимально суцільну лінію світла навіть без використання додаткового розсіювача.
Переваги та особливості стрічки Ardero LS308ARD 24В 10Вт/м IP20 6500K (80269):
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі, CRI | >90 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина | 5м мм |
| Корельована колірна температура | 6500K |
| Кратність різки | 25 мм |
| Кількість світлодіодів | 320 шт. |
| Напруга, В | 24 |
| Потужність в робочому режимі Pon, W | 10 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип світлодіодів | 2110COB |
| Ширина | 8 мм мм |
- Ціна: 625 ₴


