
Акумулятор LP LiFePO4 для ДБЖ 24V (25,6V) - 52 Ah (1331Wh) (BMS 80A/40А) пластик
- Немає в наявності
- Код: 20887
21 546 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Акумулятори нового покоління LiFePO4 мають високий ККД (до 94%), низький саморозряд і широкий діапазон робочих температур (-15 ~ +60°C).
Акумулятори LiFePO4 швидко заряджаються, повністю герметичні (можна експлуатувати в будь-якому положенні) і мають компактні розміри.
Все сказане вище робить LiFePO4 незамінними для тих, хто шукає кращий літієвий акумулятор для ДБЖ.
Принцип роботи ДБЖ із зовнішнім акумулятором побудовано таким чином, що коли із загальної мережі зникає електроенергія, акумулятор віддає накопичену ємність споживачеві (відбувається розряд батареї), а потім, після включення живлення в мережу ДБЖ автоматично заряджає акумулятор.
Практичне застосування показало, що універсальний LiFePO4 акумулятор сумісний не з усіма типами ДБЖ. Більшість стандартних джерел безперебійного живлення «не бачать» розряджений літієвий АКБ, і, як наслідок, не заряджають його.
Якщо Вам потрібен акумулятор для ДБЖ, і Ви не знаєте, який краще, вибирайте літій-залізо-фосфатні акумуляторні батареї для безперебійника від LogicPower.
Технічні фахівці LogicPower розробили та впровадили унікальну схему, яка дозволяє всім модифікаціям джерел безперебійного живлення без проблем заряджати акумулятори LiFePO4.
УВАГА! Акумулятор [Артикул] заборонено використовувати як стартерний АКБ в автомобілях та інших транспортних засобах!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 209 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 52 |
| Вага (кг) | 10,7 |
| Контролер | LiFePO4 24V 8S 80/40A |
| Мінімальна робоча напруга | 20 V |
| Номінальна робоча напруга | 24 |
| Номінальний розрядний струм | 52 A |
| Пусковий струм | 280 A |
| Тип підключення | М8 |
| Струм короткого замикання | 260 A |
- Ціна: 21 546 ₴

