
Зчитувач GV-iButton-WG26-EM
- Готово до відправки
- Код: 20139
752 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зчитувач СКУД - пристрій, який використовується для сканування магнітних та інших типів карток для забезпечення доступу до захищеної зони. Його можна використовувати для відкриття дверей, воріт або іншої точки доступу, що дозволяє уповноваженому персоналу або відвідувачам увійти до приміщення. Зчитувач також можна використовувати для автентифікації, забезпечуючи додатковий рівень безпеки та контролю.
Технічні характеристики:
- Тип - зчитувачі,
- Вигляд монтажу - врізний,
- Для встановлення - в приміщенні або на вулиці,
- Індикація є,
- Призначення - зчитування ключів та карт,
- Ступінь захисту - IP67,
- Живлення – 12V/20mA,
- Матеріал корпусу - пластик,
- Колір - білий.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Колір | Білий |
| Загальні | |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | є |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | зчитування ключів та карт |
| Робоча температура | -40 ~ +60 |
| Ступінь захисту IP | IP67 |
| Харчування | 12/20 |
- Ціна: 752 ₴

