Новинка

Розетка зовнішня потрійна з заземленням Videx Binera IP65 сіра
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 27577/ VF-BNW23G-G
578 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розетка VIDEX BINERA - це досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації і здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку. Універсальний і досконалий дизайн додасть вишуканості і комфорту будь-якому приміщенню.
ЗНИЖКА 10% ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ФУРНІТУРИ VIDEX НА СУМУ ВІД 1000 ГРН ЗНИЖКА 10%
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат, Метал, Поліпропілен |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Спосіб установки | Накладний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90.4 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 50.3 мм |
- Ціна: 578 ₴
- Спосіб упаковки: 5 шт в опакованні





