
Антивандальна IP-камера GreenVision GV-163-IP-FM-DOA50-20 POE 5MP (Lite)
- Готово до відправки
- Код: 17935
2 619 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Галузь застосування
Принцип роботи IP камери відеоспостереження [Артикул] будується на використанні передачі потокового зображення по дротових мережах. Для трансляції відеосигналу використовують стандартний мережевий протокол - [Протоколы]. IP камери крім охоронних функцій (відеоспостереження за об'єктом) здатні вирішувати наступні завдання:
- віддалений моніторинг побутових або бізнес-процесів (наприклад, ви можете проконтролювати роботу няні, домробітниці та інше з екрану мобільного телефону на відстані);
- відеофіксація позаштатних ситуацій (зображення з камер відеоспостереження допомагають викрити квартирних злодіїв, або розібратися в випадках шахрайства з грошовими купюрами в банках, магазинах та інше);
- контроль робочого часу співробітників і багато іншого.
Технічні характеристики
- Камера відеоспостереження працює на основі матриці [Матрица];
- Процесор - [Процессор];
- Роздільна здатність зображення ([Разрешение изображения]);
- Об'єктив [Тип объектива] з фокусом [Фокусное расстояние, мм] мм;
- Світлочутливість камери - [Мин. чувствительность, Lux] Lux;
- Модель обладнана вбудованим інфрочервоним підсвічуванням дальністю – [Подсветка, м] метрів;
- Управляється з мобільних пристроїв за допомогою спеціального додатку для iPhone і Android;
- Тип корпусу - [Тип корпуса].
Гарантія та доставка
Доставка товару здійснюється по всій території України в термін від 1 до 5 робочих днів. Гарантія [Гарантия, мес] міс.
Повернення і обмін товару проводиться відповідно до Закону України "Про захист прав споживача".
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Тип камери | IP |
| Загальні | |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 110 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,37 |
| Додаткові параметри | виявлення руху, приватні зони |
| Застосування | зовнішнє |
| Кут огляду | 112 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна чутливість | 0.01 |
| Процесор | GK7605 V100 |
| Робоча температура | -40 ~ +60 |
| Сумісність | ONVIF |
| Тип захисту | IP67 |
| Тип сенсора | SC5239 |
| Фокусна відстань | 2,8 |
| Швидкість передавання | 64-12000 KB/s |
| Харчування | 12/1000 |
- Ціна: 2 619 ₴



