
Світлодіодний прожектор Ardero LL-3050ARD 50W 6000Lm 6500K
- В наявності
- Код: 80027
788 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Лінійка світлодіодних прожекторів серії PRO з покращеними технічними характеристиками.
Серія світлодіодних прожекторів створена для освітлення вуличних просторів, архітектурного підсвічування будівель, освітлення складських та виробничих приміщень, прибудинкової території, гаражів, рекламних конструкцій, воріт і парковок.
Особливості та переваги світильників Ardero LL-3020 ARD PRO
Надійна конструкція Прожектор має міцний корпус з алюмінію та міцний пластиковий розсіювач.
Висока ступінь захисту IP65 та широкий діапазон робочих температур від -40 до +35С
Якісний ІС драйвер Драйвер забезпечує стабільну роботу прожекторів у діапазоні напруги 100-277V і захищає від наслідків перепадів напруги.
Якісні світлодіоди Використані більш ефективні та надійні світлодіоди нового покоління, що є стійкими до виникнення світлових дефектів.
Енергоефективність 120Lm/W
Економія Заощаджують понад 80% енергії у порівнянні з галогенними прожекторами, завдяки світловій технології.
Ресурс роботи 25 000 годин
Гарантія 3 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для ЖКГ, Для освітлення ландшафтів |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Сірий |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Термін служби | 3 років |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колірна температура | 6500K |
| Світловіддача | 120 лм/Вт |
| Робоча напруга (В) | 110-240 |
| Розміри | |
| Довжина | 17 см |
| Висота | 15 см |
| Ширина | 2.8 см |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 35 град. |
| Датчик руху | Ні |
- Ціна: 788 ₴





