
Світлодіодний прожектор Ardero LL-1010ARD 10W 800Lm 6500K
- В наявності
- Код: 80015
152 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лінійка світлодіодних прожекторів LL-1ХХХARD
Особливості та переваги світильників Ardero LL-1ХХХ ARD
Надійна конструкція Прожектор має міцний корпус з алюмінію та розсіювач з загартованого скла.
Висока ступінь захисту IP65 та широкий діапазон робочих температур від -40 до +35С
Якісні світлодіоди Використані більш ефективні та надійні світлодіоди нового покоління, що є стійкими до виникнення світлових дефектів.
Економія Заощаджують понад 80% енергії у порівнянні з галогенними прожекторами, завдяки світловій технології.
Енергоефективність 80-90Lm/W
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для ЖКГ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Світловий потік | 800 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Термін служби | 3 років |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Розміри | |
| Висота | 9.2 см |
| Довжина | 10.4 см |
| Ширина | 2.1 см |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Ні |
| Максимальна робоча температура | 35 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
- Ціна: 152 ₴





