
Декоративний світильник Ardero AL6196-1ARD SCANDY під лампу
- В наявності
- Код: 80101
2 380 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нові моделі декоративних світильників з натуральної деревини - під лампу
Переваги та особливості:
Дизайн. Сучасний дизайн у стилі ЕКО-класика дозволяє прикрасити інтер’єр будинків та квартир, залів ресторанів, кафе, готелів тощо
Високоякісні матеріали та комплектуючі. Корпус світильників виготовлено з якісного металу/натуральної деревини, розсіювач - з металу
Керування світлом. Моделі оснащені цоколем Е27 тому ви зможете самостійно підібрати лампу потрібної яскравості та колірної температури світіння
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал, натуральне дерево |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма | Багатогранна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 430 см |
| Діаметр | 650 см |
- Ціна: 2 380 ₴






