-10%Однофазний трековий світлодіодний світильник ArderoAL122 30W чорний
- В наявності
- Код: 80157
619 ₴
557,10 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Доповнення асортименту лінійними моделями з матовим розсіювачем
Однофазні трекові системи - дуже популярне рішення у сфері інтер’єрної підсвітки торговельних, житлових та інших приміщень. Це найкращий варіант для створення акцентного освітлення, коли необхідно підкреслити деталі інтер’єру. Завдяки дизайну, схожому на магнітні трекові світильники, ці моделі (особливо у поєднанні з вбудованими шинами CAB1004) створюють схожий на магнітні системи вид, але кінцева вартість такої системи освітлення зменшується.
Переваги та особливості:
Особливості використання. Моделі AL122 підходять для отримання лінії м'якого розсіяного освітлення
Широкі можливості застосування в інтер’єрі. Це лаконічні та естетичні моделі які можуть комбінуватися в дизайні приміщень. Оптимальний дизайн та кут розсіювання дозволяють використовувати їх для вирішення різноманітних задач в освітленні – від акцентування на деталях інтер’єру до створення загального освітлення.
Зручне та легке переміщення по всій довжині шини робить світильники кращим вибором для акцентного освітлення.
Якість світла. Високий індекс передачі кольору Ra>80 дозволяє максимально реалістично й чітко передати колір освітлюваних предметів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлення | Стельова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Кут свічення | 120 град. |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220 В |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Світловий потік | 1150 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма | I-подібна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 41 мм |
| Довжина | 478 мм |
| Ширина | 33 мм |
- Ціна: 557,10 ₴




