
LED лампа настiльна з акумулятором VIDEX VLE-TF18W 3W 3000-5500K Біла
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 27856 / VLE-TF18W
1 155 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED лампа настiльна з акумулятором VIDEX VL-TF18W 3W забезпечує яскраве та приємне освітлення. З потужністю 3Вт та світловим потоком в 300Лм вона енергоефективна та довговічна, забезпечує значну економію електроенергії. Одна з особливостей цієї лампи - її можливість налаштування температури світла в різному діапазоні 3000К/ 4000K/ 5500К. Ви можете змінювати колір світла від теплого білого до холодного білого, щоб створити ідеальну атмосферу для роботи, навчання або відпочинку. Для зручності використання лампи в комплекті також йдуть додаткові кріплення для різноманітної фіксації лампи на поличці, на столі чи будь-якій рівній поверхні за допомогою магнітної консолі на липкій основі. Також особливістю цієї лампи є сенсорна кнопка для керування.
Головна особливість цієї моделі полягає у вбудованому акумуляторі LiFePO4 (3.2В, 1800мАг), що робить її портативною та мобільною. Зарядка від порту USB-C дозволяє заряджати її навіть від повербанку. Завдяки вбудованому акумулятору лампа може працювати безперервно протягом тривалого часу - до 15 годин на мінімальному рівні яскравості, без підключення до джерела електроживлення і до 5 годин при використанні максимального. Це робить її надзвичайно зручною і портативною, дозволяючи вам використовувати її в будь-якому місці, навіть без електричної розетки. Робоча напруга становить 5В/2А, що дозволяє працювати лампі від кабелю, який постачається в комплекті. Час заряджання акумулятора становить 3 години.
Настільна лампа акумуляторна VIDEX VL-TF18W також має продуманий дизайн, який дозволяє регулювати кут нахилу та кут повороту світильника, а кут освітлення складає 120°. Ви можете налаштувати освітлення таким чином, щоб воно точно відповідало вашим потребам і забезпечувало оптимальне освітлення для робочого столу, столу в гостьовій кімнаті чи навіть на нічному столику. Вбудована функція димеру дозволяє також регулювати рівень яскравості світла в залежності від потреб.
Комплектація:
- Настільна LED лампа;
- Магнітна настільна консоль;
- Магнітна консоль на липкій основі;
- Магнітна консоль на кліпсі;
- Кабель для зарядки;
- Шестигранний ключ;
- Інструкція з використання;
- Упаковка.
Наша лампа поєднує в собі функціональність та сучасний мінімалістичний дизайн роблячи її незамінним помічником для вас, яка чудово вписується в будь-який інтер'єр. Кількість циклів On/Off становить 20 000. Номінальний термін служби світлодіодів становить 30 000 годин. Гарантія складає - 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик, Метал |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Напруга мережі | П'ять |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 5500K |
| Світловий потік | 300 лм |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 356 мм |
| Діаметр | 120 мм |
| Основна | |
| Якість світла | 80 Ra |
| ресурс Роботи | 30000 рік |
| Колірна температура світла: | 3000/4000/5500 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна сила струму | 2A |
| ємність акумулятора: | 1800mAh |
| Кут розсіювання | 120° |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
- Ціна: 1 155 ₴









