
POE інжектор 48V-0.5A
- Готово до відправки
- Код: 11033
196 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інжектор GreenVision POE 48V-0.5A призначений для подачі і даних на пристрій підтримують живлення POE стандарту IEEE802.3af таких як: IP камери, точки доступу, ретранслятори WIFI сигналу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Довжина | 81 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Висота | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,087 |
| Вхідна напруга | 110-240 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Кількість LAN портів | 1 порт POE + 1 порт RJ45 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | +5 ~ +50 |
- Ціна: 196 ₴


