
Зовнішня IP-камера GV-189-IP-H-DOS50VM-240 SD
- Готово до відправки
- Код: 22583
14 100 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Галузь застосування
Принцип роботи IP камери відеоспостереження [Артикул] будується на використанні передачі потокового зображення по дротових мережах. Для трансляції відеосигналу використовують стандартний мережевий протокол - [Протоколы].
Для самостійної установки Вам доступні скорочена та докладна інструкції з встановлення обладнання. Але ми наполегливо рекомендуємо для встановлення нашого обладнання звернутися до фахівців.
Технічні характеристики
- Камера відеоспостереження працює на основі матриці [Матрица];
- Процесор - [Процессор];
- Роздільна здатність зображення ([Разрешение изображения]);
- Об'єктив [Тип объектива] з фокусом [Фокусное расстояние, мм] мм;
- Світлочутливість камери - [Мин. чувствительность, Lux] Lux;
- Модель обладнана вбудованим інфрочервоним підсвічуванням дальністю – [Подсветка, м] метрів;
- Управляється з мобільних пристроїв за допомогою спеціального додатку для iPhone і Android;
- Тип корпусу - [Тип корпуса].
Гарантія та доставка
Доставка товару здійснюється по всій території України в термін від 1 до 5 робочих днів. Гарантія [Гарантия, мес] міс.
Повернення і обмін товару проводиться відповідно до Закону України "Про захист прав споживача".
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Тип камери | IP |
| Загальні | |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 204 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 204 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| SD-карта | 256 |
| Вага (кг) | 2,57 |
| Застосування | зовнішнє |
| Кут огляду | 7 -75 |
| Кількість діодів | 13 (4шт+ 4шт ІЧ + 5 шт лазерних + 5шт світлодіодів теплого світла) |
| Матеріал корпусу | метал + пластик |
| Мінімальна чутливість | 0.001 |
| Процесор | HI3516 |
| Робоча температура | -30 ~ +50 |
| Сумісність | ONVIF, RTSP |
| Тип захисту | IP66 |
| Тип об'єктива | моторизований варифокальний |
| Тип сенсора | IMX335 |
| Фокусна відстань | 162-4.5 |
| Швидкість передавання | 31-8192 KB/s |
- Ціна: 14 100 ₴





