
1-канальний пасивний приймач/передавач GV-01 4K P-06 (блистер пара)
- Готово до відправки
- Код: 12365
106 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одноканальний приймач/передавач відеосигналу по кабелю кручена пара GV-01 4K P-06, призначений для передачі сигналу з відеокамер:
- HD-CVI, HD-TVI, HD-AHD&CVBS, ;AHD - 1MP на 350 метрів;
- AHD - 2МP на 200 метрів; AHD - 5MP на 200 метрів; AHD - 8MP на 100 метрів;
- CVI - 1МР на 400 метрів; CVI – 2МP на 250 метрів; CVI – 5MP на 200 метрів; CVI - 8MP на 100 метрів;
- TVI - 1МP на 250 метрів; TVI – 2МP на 250 метрів; TVI – 5MP на 200 метрів; TVI - 8MP на 100 метрів;
- CVBS на 400 метрів.
Метод підключення кабелю - клемник з пружинними затискачами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,035 |
| Висота | 165 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Тип | передавачі відеосигналу |
| Тип передавання сигналу | HD-CVI, HD-TVI, HD-AHD, CVBS, CVI, TVI, AHD |
| Тип підключення | пружинні затискачі |
| Ширина | 165 мм |
- Ціна: 106 ₴


