
Гібридний сонячний інвертор (ДБЖ) LPW-HMG-104815-10kVA (10кВт) 48V 2MPPT 400-800V - 3 фазний
- Немає в наявності
- Код: 13254
158 004 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гібридне джерело безперебійного живлення з правильною синусоїдою і контролером МРРТ моделі LPW-HMG104815 - це багатофункціональний пристрій, головне завдання якого, забезпечення безперебійним живленням об"єктів різного призначення (будинок, офіс або міні-бізнес). Представлений в каталозі ДБЖ також доповнений функціоналом автономного живлення. Модель LPW-HMG104815 гібридного типу має оптимальні технічні характеристики та дозволяє здійснювати заряд акумуляторних батарей як від загальної мережі, так і від альтернативних джерел живлення (сонячна енергія, вітрогенератор). Гібридний ДБЖ LPW-HMG104815 оснащений МРРТ контролером, має вхідну напругу 170-280V. Обираючи ДБЖ гібридного типу, слід звернути увагу на те, що це не тільки забезпечить техніку та електроніку необхідним безперебійним електроживленням, але і дасть можливість отримати додатковий дохід, завдяки участі в програмі "Зелений тариф".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 690 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 167 мм |
| Технічні характеристики | |
| Струм заряду | 40 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 45,8 |
| Час перемикання | 10 |
| Вихідна потужність | 10000/10000 |
| Індикація | LCD |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | - |
| Напруга акумулятора | 48 |
| Тип ДБЖ | гібридний MPPT з правильною синусоїдою |
| Форма вихідного напруження | правильна синусоїда |
| Колір корпусу | чорний, зелений |
- Ціна: 158 004 ₴





