
Гібридний сонячний інвертор (ДБЖ) LPW-HMG-5485-5000VA (5000Вт) 48V 80A MPPT 120-450V
- Немає в наявності
- Код: 13253
52 668 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гібридне джерело безперебійного живлення з правильною синусоїдою і контролером МРРТ моделі LPW-HMG5485 - це багатофункціональний пристрій, головне завдання якого, забезпечення безперебійним живленням об"єктів різного призначення (будинок, офіс або міні-бізнес). Представлений в каталозі ДБЖ також доповнений функціоналом автономного живлення. Модель LPW-HMG5485 гібридного типу має оптимальні технічні характеристики та дозволяє здійснювати заряд акумуляторних батарей як від загальної мережі, так і від альтернативних джерел живлення (сонячна енергія, вітрогенератор). Гібридний ДБЖ LPW-HMG5485 оснащений МРРТ контролером, має вхідну напругу 170-280V. Обираючи ДБЖ гібридного типу, слід звернути увагу на те, що це не тільки забезпечить техніку та електроніку необхідним безперебійним електроживленням, але і дасть можливість отримати додатковий дохід, завдяки участі в програмі "Зелений тариф".
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 468 мм |
| Довжина | 295 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 12,9 |
| Час перемикання | 10 |
| Вихідна потужність | 5000/5000 |
| Індикація | LCD |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | RS-232, USB and Dry contact |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напруга акумулятора | 48 |
| Ток заряда | 80 А |
| Тип ДБЖ | гібридний MPPT з правильною синусоїдою |
| Форма вихідного напруження | правильна синусоїда |
| Колір корпусу | чорний, жовтий |
- Ціна: 52 668 ₴




